Informācija

Privātuma politika

Vinitim.com privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar Vinitim.com mājas lapu un tajā pieejamiem pakalpojumiem. Personas datu pārzinis ir Vinitim.com SIA,
reģ.Nr. 40003904017 (tekstā arī – “mēs”, “mūsu”). Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz .

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, kas ir nepieciešami mūsu komercdarbības veikšanai, un kurus jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot mūsu tīmekļa vietnē esošās anketas, un citā tiešā saziņā ar jums.

Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, maksājumu līdzekļa dati un cita informācija, kuru jūs vēlaties sniegt, lai saņemtu mūsu pakalpojumus.

Jums ir iespēja brīvprātīgi pieteikties mūsu jaunumu saņemšanai, lai mēs jums varētu nosūtīt informāciju par izmaiņām mūsu sortimentā, pakalpojumos, kā arī par īpašajiem piedāvājumiem. No jaunumu saņemšanas jūs varat atteikties jebkurā brīdī, izmantojot e-pasta kājenē ievietoto saiti, vai rakstot uz .

Jūsu personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir jūsu piekrišana un līguma izpilde. Jūsu personas datu sniegšana ir priekšnosacījums līguma noslēgšanai mūsu starpā. Gadījumā, ja jūs nesniedzat pieprasītos datus, mēs nevarēsim apstrādāt un/vai izpildīt jūsu pasūtījumu.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus (datu izmantošanas nolūki)?

  • Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai sniegtu jums jūsu pasūtītās preces, pakalpojumus un informāciju,
  • apstrādātu jūsu pasūtījumus, un noformētu nepieciešamos dokumentus,
  • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
  • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskās darbības,
  • nosūtītu jums informatīvus un jaunumu ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
  • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgās darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai īpaši pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un līguma (jūsu pasūtījuma) izpildei, un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Sīkdatnes ļauj noteikt lietotāja iestatījumus (lietotājvārdu, izvēlēto valodu u. tml.). Tādējādi, vienā apmeklējuma reizē pārlūkojot dažādas vietnes lapas, jums iestatījumi nav jānorāda atkārtoti. Sīkdatņu iestatīšanas juridisks pamatojums ir jūsu piekrišana.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.

Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.

Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.

Kā atteikties no sīkdatnēm?                     

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumiem (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotajā elektroniskajā formātā.

Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.

Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.

Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu:

  • ja jūs iebilstat pret to, un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi;
  • ja jūs apstrīdat datu precizitāti;
  • ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.

Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamajam uzdevumam, vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.

Papildu informāciju par personas datu apstrādes principiem, datu subjektu un pārziņu tiesībām un pienākumiem var uzzināt, iepazīstoties ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu (EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2016/679).

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES VAI NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!